| kilio8990 a întrebat:

Va salut pe toti,nu stiti vreun joc online gen wow, metin
Sau din intamplare Metin2 uk cum este, tot tarani ca pe ro?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Metin este un joc vechi si slabut. Si WOW este vechi, si cu toate update-urile nu se mai ridica la inaltimea la care a fost odata.
Exista sute de MMORPG-uri la ora actuala, ai putea incerca Allods, Aion, Perfect World, Rappelz, mie personal Allods si Rappelz mi-au placut foarte mult.

| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2SQ Metin2Rival Metin2DR/Metin2Forgotten Metin2RP Metin2OldSchool.Astea mai sunt singurele private care mai pot fi jucate pe care nu sunt modate si pe care Stafful nu face diferente.Te salut.