| MeMe123 a întrebat:

Vai voi astia cu "metin2", "minecraft", "samp", etc, nu v-ati saturat frate de jocurile astea plictisitoare?! deja ma scoateti din sarite cand vad atatea intrebari...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile vechi sunt copilaria unora, acum unii copii de 5 ani se joaca GTA V pe Xbox, deci ce pot sa spun, cum este rau? ca noi ne jucam niste jocuri care ne aduc aminte de o copilarie frumoasa sau ca acei copii de 5 ani se joaca jocuri 18+ cu continut obscen? Prietene daca nu-ti convine un joc creeaza tu unul sau pur si simplu ignora intrebarile care te enerveaza, un joc gen metin2 nu o sa moara niciodata fiindca mereu vor aparea idei noi pe el si mereu vom fi inventivi si vom crea ceva nou, asa este si pe minecraft si alte jocuri tongue

| lBroken69 a răspuns:

Joc de cand au aparut toate..am sute de ore jucate.dar deja e aiurea.
Mi-am dat seama ca imi pierd timpul intr-un monitor prost. daca tot imi pierd timpul cu internetul, prefer sa vorbesc cu prietenii, sa citesc, sa aflu lucruri noi, ce poate m-ar ajuta.

| MeMe123 explică (pentru lBroken69):

RESPECT browinking

| lBroken69 a răspuns (pentru MeMe123):

Am 13 ani,dar deja nu ma mai atrag jocurile de calculator,mai folosesc laptopul si pentru muzica,si cam atat.
Eu inca nu inteleg toti disperatii astia,care joaca ca nebunii samp,metin,minecraft,la un moment dat e o monotie,si tampesti pur si simplu.
Mai tarziu toti o sa vada efectele negative,dureri de ochi,cap, oboseala, nervozitate, asta e.
Iar parintii sunt inconstienti, nepasandu-le ca copiii lor se joaca 5-6-7 ore pe zi.

| Innsbruck a răspuns (pentru MeMe123):

Da, exact, oricine nu iti sustine criticile si te contrazice e automat jalnic.

| MeMe123 explică (pentru Innsbruck):

Am spus ca remarca ta este jalnica! Reciteste contextul.

| Innsbruck a răspuns:

Si daca ei joaca care e problema ta? Tu le platesti curentul?
Lasa-i frare sa joace cat vor, e fix treaba lor.
Cat desprte ''plictisitor'' pentru unii un sunt deci nu poti spune asa ceva. De exemplu daca eu zic ca rock-ul este un gen de muzica oribila plictisitoare, tie poate sa-ti placa si sa ti se para super-distractiva.Aceasta este un site de intrebari, vei gasi de orice fel, daca nu iti place atunci simlpu : nu mai intra!

| MeMe123 explică (pentru Innsbruck):

Ce remarca jalnica ai facut!