| Revenger a întrebat:

Vand Consola Wii Impecabila MODATA la profesionisti! Accepta si DVD-uri pirat pe care le puteti scrie chiar voi cu orice program de "ars" DVD-uri
Consola a fost folosita de cateva ori.

Pachetul contine:

Transformatorul pentru priza

Bara de senzor

Consola propriu zisa

Cablu pentru TV + mufa Euroscart (pentru majoritaatea tv-urilor)

1 Buc Telecomanda Wii (functioneaza cu 2 baterii AA)

1 Buc Nunchuck (se ataseaza la telecomanda pentru jocuri mai complexe)

2 Manuale pentru Wii cu instructiuni detaliate

Am dvd-uri trase de mine cu jocurile preferate si DVD-ul Wii Sports

Consola functioneaza IMPECABIL, arata IMPECABIL, garanteaza distractie MAXIMA.

Pret: 600 RON negociabil
Contact: ID Mess: valentindimcea / E-mail: valentindimcea@yahoo.com

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

O mai ai? sau ai vandut`o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu daca il mai ai si sper sa il mai ai