| anonim_4396 a întrebat:

Vand cont League of Legends PBE pe RP pentru serverul Europa N/E!

3 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Vand cont League of Legends, level 30, 35-38 campioni, destui ce costa 6300 IP, destui ce costa 3150 IP, are 2 pagini de rune si tin sa precizez ca este un cont foarte bun, am bagat 200 lei in acest joc in acest cont.
Pret: 5 Euro [25 lei] (PaySafeCard)
Contact skype: daryuserou
Rog seriozitate, multumesc. happy

Motivul vanzari acestui cont:
Nu am mai jucat de o lunga perioada de timp League of Legends si imi trebuie 5 euro urgent pentru Steam.

| ElectrickFunny a răspuns:

Tu vinzi cont PBE pe RP?
Ai innebunit.
Cine e prostu care sa iti dea Rp-uri pe un cont PBE?

| SeBy_SeBy_1910 a răspuns:

Dau eu! Maxi 3600 RP! Skype : s3bytzu.seby! Metoda : Dau add friend imi dai contul schimb datele si cumpar rp pentru tine!