| TripleKill16 a întrebat:

Vand cont metin2 united iteme sura pro mall nu stau sa le spun vi le arat cand ma contactati oricum sunt in val de 4000 de lei dar le dau la 800 ron pentru ca am nevoie urgent de bani pret negociabil astept oferte

7 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Ce man? Tu te auzi ce spui acolo?
Cum sa coste un cont pe Val 40 de milioane? Chiar si 8 milioane e foarte mult nu ti le ia nimeni!
Daca pe RO care e metin2 clasic cont de 99 se da cu 5 milioane, dar cine crezi ca iti ia tie contul cu 8 milioane pe privat? Mai bine se pune pe jucat decat sa dea atata!

| costi900 a răspuns (pentru DIIMIIM):

Mane te contrazic ca sa fi bun pe metin2 united trebuie a bagi 1000 euro + ca sa fie cv de cau tau ais 800 lei nici nu-i mult pentru iteme full 200-250 banuiesc.

| iuli96 a răspuns:

Man sunt interesat dar cat status ai pe el

| TripleKill16 explică (pentru iuli96):

Momentan am 6k status si sunt pentru atack sunt pe sura happy
Daca vrei mai multe informatii astept un pm cu email-ul tau si iti trimit pm cu itemelewinking

| iuli96 a răspuns (pentru TripleKill16):

E cam putin 6k la banii astia dar ce lvl are contul

| TripleKill16 explică (pentru iuli96):

Am zis ca este negociabil si daca ar fi sa calculam e 5 euro 100 sts...are 140 si daca mai dai intr-un mob faci 141.

| iuli96 a răspuns (pentru TripleKill16):

Adauga id-ul meu gherasimiulian15@yahoo.com si vb