| andreibest97 a întrebat:

Vand cont pe metin2RO.Este level 61, rasa razboinic, mental, m5 corp rezistent, m5 atac spirit si m2 zdrobire, 3kk bani cash, 3caractere de 20 pe cont, 11medalii, 2 inventare full de carti simple, 2 inventare fulle doar cu corp/atac/zdrobire, amintiri+ etc pentru mai multe detalii dati-mi add la id andreiutu26 cei din Iasi (il dau la 4 milioane negociabil)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, mai mult de 60 de lei nu dau laughing Eu am un cont de 75, otel+6 si full chackrame +9, epice +5, si am primit max 1 milion jumate, deci tu ai praf contulwinking

| Corbyy a răspuns:

Contul nu face mai mult de 2.5 milioanewinking