| KahlanAmnell a întrebat:

Vand/schimb cont metin2 ro
Server:Aries
Level: 43
Clasa: Razboinic
Skills: Corp ( m1 aura & m1 iures )
Cal : lvl 17 ( armat )
Iteme : 13medalii, dragon +9 cu prot +3, grab + 3, rib +9 fat + 3 patr + 3, pm 1, pc 4, coif + 8, cercei abanos + 8, colier pv 1000, papuci pv 1000, si alte iteme in inventar, am 0 yang!
Contul are acces si pe Leonis si Virgo!

Astept oferte pentru cont, accept € sau il schimb pe alte conturi la fel de bune ( samp pe b-zone. etc )

3 răspunsuri:
| aDDellin a răspuns:

Sall bagami id de mess am eu un cont de 42 suraarmura yng yang +9 fms +9 militar lvl 15 spiritu flcari m6 lovitura intunecata m8 etc. Cont e pvp! Naiana.aelin id.

| KahlanAmnell explică:

Il dau pe alte conturi in afara de metin!

| EemYy a răspuns:

Vreau eu baga id gabiemi13 iti dau un cont de 57 pe taurus si un cont de 25 pe un privat hammer mt2 (pe cel de pe hammer sunt f bun...itm bonusate ca la carte