| ZaKu a întrebat:

Varoooog ajutati-ma mi-am luat un calculator si am mac pe el si nu pot sa-i pun windows pentru ca trebuie sa fie botabil. si e greu dar am nevoie de un program sa filmez desktop-ul pentru mac

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Esti sigur ca ai mac? Foloseste Camtasia Studio, e si pentru Mac.

| SGFlorinel a răspuns:

Diverse jocuri de pc cu detalii din ele si cerinte de sistem: http://www.games-hd.com/

| ZaKu explică:

Bun si inca ceva va rog sa nu fie deala care in 1 min = 1 gb ca imi ia ogroaza sa-l pun pe youtube