| yonutzu95 a întrebat:

Version si eu in metin bun fara 6 7 sau modate nu multe evoluari fara earth oblivion Alaska ratele sa fie de 500 maxim.

2 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

Invata sa scrii corect si dupa te joci pe metin!

| yonutzu95 explică:

Nu e problema ta cum scriu am scris de pe telefon fiecare face ce vrea nu trebuie sa imi distrati tu atentia vai desteptu unde era intai vedeti gunoaiele din ochii vostri vostri si apoi vorbiti si daca nu era scris calumea cine tea pus sa te uiti.
''Vreau si eu un metin fara 6 7 sau modate rate maxime de 500 nu multe evoluti la arme si armuri etc fara earth oblivion alaska tim etc''am recorectat pentru destepti astia de pe aici