| kenny23 a întrebat:

Vind cont steam pe cont minecraft? are multe jocuri si are CS:GO si multe

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Sincer in locul tau nu as vinde contul de steam. As merge la magazin unde are bonuri paysafe card, nu necesita 18 ani si as incarca 100 lei si mi-as lua jocul. (daca nu ai card bancar).

Gandeste-te ca, candva o sa vrei sa ai jocurile cumparate pe steam dar te vei gandi ca ai vandut contul.

Asa ca mai bine ar fi sa faci cum ti-am spus eu mai sus ca as face...

| kenny23 explică (pentru RareşTPUro):

Stiam asta cu pp dar nu mai joc jocurile astea si il vind pnm n-am ce face

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Salut. Adauga id-ul meu de mess si vorbim mai multe. r.cretescu@yahoo.com