| clara1122 a întrebat:

Voi ce metin2 mai jucati si de ce?

Răspuns Câştigător
| MoGaCm a răspuns:

Eu joc multe metine iti dau un indiciu:
Metin2 Hammer.Este cel mai tare mt2 pvp dar nu-i de genul meubig grin
Metin2 Epical:Este bun si acesta pentru ca faci rapizi bani si cresti rapid.
Metin2 United:Este frumos daca vrei sa-l incerci incearcal ca pentru mine a fost un model bun de metin pvm.
Metin2 Frezzee Time:Aproximativ toti il joaca pentru ca iti da cal de la level 1
Metin2 Mondial:Creed ca-l sti dar daca nu il sti iti propun sa jocibig grin
fundita?