| MonkeyBoy a întrebat:

Voi credeti ca metin2 este un joc interesant? Argumentati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Joc prost, nu l-as recomanda.
Cauze:

1.Devi obsedat de metin
2.Dai bani degeaba
3.Nu mai esti atent la scoala [ gandul e la metin]
4.Stai foarte mult in fata calculatorului ceea ce nu e bine pentru vedere

In concluzie, nu l-as recomanda.

6 răspunsuri:
| MonkeyBoy explică:

Eu nu joc metin2 dar am vrut sa vad cata lume il recomanda.

Răspuns utilizator avertizat
| CRC98 a răspuns:

E un joc de tip fantasy mi se pare un joc cam prea agresiv si o grafica proasta si mai ales devi un obsedat de metin2 care o sa joci vreo 6-12 ore pe zi care nu este foarte bine si eu iti zic sa nu te joci jocul asta ca poti fi fraierit iti poate fura un hacker itemele consumi foarte mult timp in joc si o sa-ti para rau ca l-ai jucat straight face.
Asa ca mai bine te-ai lasa(daca joci)din timp.
Eu iti recomand sa joci alte jocuri cum ar fi League of Legends!
FUNDA?

| LyonSsS a răspuns:

O mizerie. Grafica urata zice totul plus modul de customizare f f f mic! Uite aici un review complet cu pro si contra - http://ggames.ro/metin-2/ plus la categoria MMORPG gasesti jocuri mult mult mai tari ca Metin 2

| Raspundd a răspuns:

Nu este un joc educativ, ci unul plin de violenta. Nu ti l-as recomanda! Funda >>? :X

| VXX a răspuns:

Eu unul cred ca cel care a facut jocu asta ar trebui sa faca inchisoare pe viata.De ce?
Pai eu cand merg pe strada e imposibil sa nu aud macar o data la 2 zile 2 copii cum vorbesc ca au un razboinic de lvl 60 si alte chestii... nu zic mai joc si eu cate ceva uneori dar nu imi pierd 6 sau chiar 7 ore din viata cum fac metinisti in fata PC si nu discut pe strada stai sa vezi ce am jucat si ce am facut etc... deci in concluzie da'i delete din computer joaca si tu altceva cum zicea
RobyHuD45 joaca League of Legends tot o porcarie da e mai bun da 10X ca metin.