| Alisia03 a întrebat:

Voi credeti ca miturile din Five Nights at Freddy's sunt reale? Stiti un site cu lucruri adevarate despre asta? Dau funda!winking

1 răspuns:
| Raddeon a răspuns:

Da se numeste wiki, si doi sunt teori, ca romanu le-a numit "mituri" e partea a doua, cauta pe wiki acolo vei gasi chestii despre creator, despre animatronici care trebuiau sa fie bagati in joc dar au fost scosi etc etc exista o tona de chestii in special pe yt din afara