| MCRgurl a întrebat:

Voi stit ca la ultima misiune san andreas il omori pe smoke, nu? si se spune ca fantoma lui bantuie laboratorul de droguri dupa ce il omori...voi cam ce credeti? e sau nu real? voi ati vazut ceva acolo?

2 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Da, si eu am auzit si am cautat, http://www.youtube.com/watch?v=mbvjveArcVg asta e cel mai bun videoclip pe care l-am gasit. Daca te plimbi prin laborator nu gasesti nimic.

| DemonSoul a răspuns:

Cred ca Fantoma lui Ryder o sa o vezi pe o insula, nu cea a lui BigSmoke!