| d3z3u a întrebat:

Vreau comanda de dat credite pe cs mod furien URGENT!

Si care vrea sa intre pe [FURY.INDUNGI.RO]

Un super server dar imi trebuie comanda de dat credite la playeri happy

5 răspunsuri:
| UserAnonim98 a răspuns:

Esti owner pe fury.indungi.ro? Joc si eu pe server. /amx_give"100credit" sau ceva de genul era comanda, nu stiu sigur. Fundita?

| Sn2013 a răspuns:

Ma daca tot sunteti aici jucatori de furien.indungi.ro imi ziceti si mie ce sa scriu in cfg ca sa trag mai repede cu cutitu? litera cu litera... stiti voi.

| Amarisca_Alin_2000 a răspuns:

Amx_gave 1000 si namele

| Amarisca_Alin_2000 a răspuns:

Ba eu nu pot sa ma logez
la sv

| Mtb_Tirmai_1997 a răspuns:

Amx_give_credites acuma depinde daca vr sa dai la toti pui @all daca vr unui player ii pui niku deci ( amix_give_credites @all 1000 ) - ( amx_give_credites d3z3u 1000 )