| DEVIL_5504 a întrebat:

Vreau cont metin2 lunaris lv maricel dau funda!

5 răspunsuri:
| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Iti dau eu pe metin2 lunaris lv 84 contacteaza-ma pe mesu Alin.Ares? Funda plizzzz! daca vrei?

| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Iti dau eu cont de lv 84 daca vrei contacteaza-ma la id de mes Alin.Ares? Funda plizzzzz! daca vrei contul?

| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Iti dau eu cont de lv 84 pe metin2 lunaris daca vrei contacteaza-ma la id de mes Alin.Ares? Funda plizzzz! daca vrei?

| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Iti dau eu cont de lv 84 pe metin2 lunaris daca vrei contacteaza-ma la id de mes Alin.Ares? Funda plizzzz! daca vrei

| florin12345678 a răspuns:

Dau cont de 190 celui care imi face un cont nou nu ma intereseaza lv doar sa ava datele mele ca nu pot face eu id toxyk_boy15