| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cu ajutorul aplicatiei google maps sa imi pot vedea casa, de pe laptop sau mobil nu conteaza as vrea sa vad ce se intampla acasa adica in fata casei, am cautat oe aceasta aplicatiee si am gasit doar poze cu casa si strada dar erau vechi iar eu vreau sa vad tot timpul ce se intampka pe strada mea, ma puteti ajuta cu o astfel de aplicatie

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu există aplicații ca să vezi imagini în timp real. Dar poți instala o cameră pe un stâlp și să dai imaginile prin internet. Exact cum sunt webcam-urile pe care le găsim online (gen alea de pe pagina jurnalul.ro ).

| gabicostil a răspuns:

Google maps eu un satelit care iti arata strazile n-ai cum sa vezi in timpul acesta ce se intampla intelegi?