| anonim_4396 a întrebat:

Vreau metin peste lv 1 000 daca imi dati direct funda nu imi merge mt nu-mi pasa

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))cum sa aiba 1 000 lv maxim e 255 mai bine intra pe mt2 wars alai tare faci itm repede si crestibig grin norocsmug

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu 255 cel mai tare care l-ai jucat care este cu tot cu site care este?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hammer e cel mai nasol zii unu care de ta lv 1 evolutii pana la lv 255!

| Dahliaa a răspuns:

Nu există metin cu level 1 000. Există doar până la level 255. Cel mai tare metin e Metin2Hammer. Are arme și armuri 2012. Sper că te - am ajutat!

| anonim_4396 explică (pentru Dahliaa):

Nu m-ai ajutat deloc hammer e pentru incepatori are tot ce vrei la magazin

| IonutzZ5 a răspuns:

laughing nu exita mt cu 1000 de lvl laughing))) maxim e 255 nu sa descoperit inca cum sa se faca.