| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau niste servere pe samp romanesti roleplay 0.3e.In afara de :b-zone, linkmania,egaming,rgaming,prounionrpg, etc.

Vreau sa se fac bani greu dar sa fie preturi mici de ex sa castig 100$pe zi(mi se pare mai real)si o masina sa coste 10000$.

300 răspunsuri:
| Sfetcu_Mihai_1990 a răspuns:

HostName: Energy Extreme by Mihai Sfetcu
Address: 192.168.1.2:7777
Players: 0 / 100
Ping: 1
Mode: Romania-->Stunt! Drift! Race!
Map: Romania by [ZmK]BunicuL
admin lvl 4 free
e sv meu

| HappyOfficial a răspuns:

Bai servere de astea nu exista decat daca joci MTA.
Daca asa uite aici :

HostName: Next Level Gaming RPG [0.3e] - UPDATE -
Address: rpg.nextlevelgaming.ro:7777
Players: 4 / 100
Ping: 56
Mode: NLG v1.2
Map: San Andreas

HostName: SzR RPG Server[0.3e]>[Fost Time4Play]
Address: samp.szr.ro:7777
Players: 23 / 150
Ping: 46
Mode: SZR:RPG V1.4.2
Map: San Andreas

Funda? big grin

| denisbandoiu a răspuns (pentru HappyOfficial):

89.36.23.35:7777 supper serv eventuri tari lv up bani case joburi politist traficant masini merita incercat

| Skaryo a răspuns:

Ip: 91.215.98.209:7777 E SERVER 100% ROMAN
MA ADUS NaNe

| Andrey_Bostan_1992 a răspuns:

HostName: ByZzZ RPg Server
Address: 178.156.218.152:7777
Players: 42/ 50
Ping: 32
Mode: ByZzZ v1.2 BETA
Map: San Andreas

| Scarlatina a răspuns:

HostName: |Team-Strike| RPG Server
Address: Samp.Team-Strike.Ro:7777
Players: x / 50
Ping: 15
Mode: Team-Strike RPG
Map: San Andreas

P.S. Oferim Helper/Admin! Server 0.3x

| Andrei_Avasilcăi_1995 a răspuns:

Server samp romanesc
HostName: Nolimit RPG www.nolimit-gaming.com
Address: 77.36.64.19:7777
Players: 77 / 100
Ping: 25
Mode: NN:RP v3.1
Map: San Andreas

| grunzu69 a răspuns:

RPG.VibePlay.ro
Maine data de 8/08/2014 se va da WIPE.Hai si tu, si vei avea sansa la staff/lideri + organizam un concurs pe forum unde poti castiga moderator/designer/g-mod etc. Hai si pe cel mai tare servar!

| Nebunnu_SoNny_1996 a răspuns:

Address: 93.119.26.203:7777 Server de abia deschis cautam Staff activ! masini personale gratis! id contact: yo_puma66@yahoo.com

| ClaudiuTDG a răspuns:

Mod : Default
Nume: [Gta-Ultramania]: Sa:Mp GF [0.3x]
Online : Da
Adresa IP: 94.176.163.69:7777

| Alexutzu_Alexu_1975 a răspuns:

HostName : [0.3x] EvoGame RPG
Adrres : 93.119.26.243:7777
Players : 15/50
Ping : 20
Mode : EvoGame|RPG v0.2
Map : San Andreas
[10/14/2013 8:14:38 AM] Talk Dirty To Me!: Zi ca /report TuTuGamer1999 m-a adus.

| Sergian a răspuns:

Aparitie noua! Intra organizam evente super! Premii foarte mari!

HostName: BnYRomania RPG -- UNBANED --
Address: samp.bnyromania.com:7777
Players: x / 50
Ping: 24
Mode: BnY Official
Map: Lumea Noastra

| Stefan_Smily_1992 a răspuns:

New SERVER! Black-Force ( Tinta noastar esti tu! ) CONNECT : 93.115.84.251:7777

Penru inceput veti primi lvl 3 si 50.000$ in mana si 50.000$ in banca iar la INCEPUT veti avea dreptul de a alege o MASINA si o CASA.
Serverul dispune de un game mod ORIGINAL este 100% RPG.
Va punem la dipozitie 170 de case.
Pentru cei care vor sa iasa in evidenta avem 15 Bizuri.
Veti putea detine 3 masini personale, un motor, o baraca si un elicopter pe care le puteti obtine de la un Dealership ORIGINAL si bine organizat.
Veti avea parte de numeroase EVENTURI...
Masinile personale dispun de un sistem de engine ( tasta 2 ) si faruri ( CTRL ).
Aveti la dispozitie rent MONSTER TRUCK si MOTO.
Factiunile sunt in total la numar de 15 care va sunt prezentate mai jos, MAFIILE dispun de un sistem de WAR.
Salariile de la FACTIUNI se vor da in fiecare DUMINICA intre orele 20:00 - 21:00 care difera in functie de RANK.

Pentru a va convinge! CONNECT : 93.115.84.251:7777
Pentru alte detalii vizitati FORUMUL : www.black-force.ro sau pe http://www.facebook.com/pages/Black-Force-Community/424041374333354?ref=hl

Factiuni:

Poleci Departament
FBI
National Guard
Medics
TowCar Company
News Reporter
Taxi Company
Ls Council
Skool Instructor
Mechanic Company
Rce Shottas
The Rusian Mafia
The Italian Mafia
The Romanian Mafia
The Hitman Agency

Joburi:

Legale:

Detective (Detectiv)
Lawyer (Avocat)
Car Mechanic (Mecanic de masini)
Bodyguard (Garda de corp)
Car Dealer (Vanzator de masini)
Boxer
Bus Driver (Conducator de autobuz)
Trucker (Camionagiu)
Garbeage Collector (Gunoier)
Paper Boy (Ziarist)

Ilegale:

Arms Dealer (Traficant de arme)
Drug Dealer (Traficant de droguri)
Whore
Car Jacker (Spargator de masini)

CONNECT :

HostName: (0.3x) Black-Force: Tinta noastra esti tu!
Address: 93.115.84.251:7777
Players: xx/ 95
Ping: 30
Mode: BF-RPG: v0.4 MySQL
Map: San Andreas

| mkadita a răspuns:

HostName: VLX-Zone: www.vlx-zone.uv.ro
Address: 77.36.64.22:7777
Players: 3 / 25
Ping: 6
Mode: RO-RP v3.0
Map: LS and LV intra e cel mai tare sunt preturi mici o masina costa 100.000$ maxim admini de treaba faci bani usor e super intra

| mkadita a răspuns:

HostName:.: X-Zone :.|~La 15 se aleg liderii~|
Address: 193.84.64.110:7778
Players: 0 / 50
Ping: 15
Mode: •™ X-Zone v0.4 ™•
Map: • LS || LV •

| thund3r10 a răspuns:

188.212.105.210:7777 server super tare...e nou da e foarte misto trebuie sa te apuci de elbig grin

| Coco_Coco_1995 a răspuns:

HostName: Light-Games:Ora 20:00 Marea redeschidere! id meu le
Address: 80.96.216.217:7777
Players: 0 / 50
Ping: 30
Mode: RP-GF v1.1
Map: San Andreas

Risti sa ai helper/admin

| yellowexiled a răspuns:

Vrei un server tare nu?
care sa fie ca in viata reala pai eu iti pot fii de ajutor
Address:93.119.30.67:7777
iti da de la inceput level 5+10000 si poti intra in factiuni de la level 5 fara cerere pe forum

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Maine ora 21:00 dam liderele!
Address: 188.212.105.211:7777
Players: 5 / 40
Ping: 22
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Sambata ora 20:00 dam liderele!
Address: 188.241.14.13:7777
Players: 12 / 50
Ping: 21
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV Dam admine/helpere pe playeri adusi la lvl 1 dam 100k la lvl 2 dam o masina.hai si tu!

| Skkidyy a răspuns:

Gta.vibeplay.ro:7777 intrati este 03. x si merita

| andreibossu15 a răspuns:

HostName: Sa Mp Saveni -
Address: 92.84.248.10:7777
Players: 4 / 100
Ping: 56
Mode: NLG v1.2
Map: San Andreas

| SebySorescu a răspuns:

Hostname: Romania RPG [0.3x] | A 2 viata roleplay
Versiune SA:MP: 0.3x
Sloturi: 200
Adresa IP: romaniarpg.samp.ro:7777
Gamemode: Romania RPG 1.7
Harta: San Andreas
Forum: www.indungi.ro/forum/

Te-ai saturat sa intri pe tot felul de servere de SA:MP fantoma care dispar dupa o luna?
Romania RPG iti ofera un mediu linistit de a te juca
Intai de toate, pe serverul nostru se incepe de la level 1, orice jucator nou va avea sansa de a-si cumpara un bun personal, de exemplu o masina, o casa, de ce nu si un business. Bineinteles ca pentru asta va trebuii sa fiti activi pe server, sa va luati un job si sa participati la eventuri.

Puteti deveni lider la urmatoarele factiuni \ mafii:

- Police Departament
- F.B.I
- National Guard
- Medic\Fireman
- News Reporter
- Hitman
- Taxi
- School Instructor
- Tow Car Company (TCC)
- The Mafia
- The Triads
- Los Santos Vagos
- Ballas
- Groove Street
- Varios Los Aztecas

Lista Joburi:

1. Detective (Detectiv)
2. Lawyer (Avocat)
3. Whore (Prostituata)
4. Drugs Dealer (Dealer de droguri)
5. Car Jacker (Spargator de masini)
6. Car Mechanic (Mecanic de masini)
7. Bodyguard
8. Arms Dealer (Dealer de arme)
9. Car Dealer (Dealer de masini)
10. Boxer
11. Bud driver (Sofer de autobuz)
12. Paper Boy (Baiatul cu ziare)
13. Trucker (Tirist)
14. Garbage Collector (Gunoier)

Ce contine acest server:
- Masini personale ce pot fi cumparate de langa banca
- Case personale
- Bizz-uri (Afaceri)
- Sistem de /robbank
- Sistem de /neon
- Sistem de semnalizare cu Q si E
- Sistem de /radio
- Sistem de war cu teritorii
- Sistem de admini
- Sistem V.I.P
- Sistem de produse coin cu care va puteti cumpara diferite lucruri.Primiti 1 coin la ora. (/produsecoin; /coinhelp; /mycoins; /coin)
- Stiluri de lupta care pot fi luate de la sala Gym
- Sistem de administrare performant
- Sistem de /v plate ca sa va schimbati numarul de inmatriculare la masina
- Sistem de eventuri performant (peste 20 de tipuri de event), facem minim 5 eventuri pe zi!
- Serverul e hostat, uptime 99%
- Discoteci \ cluburi in care te poti distra cu prietenii
- Exista 2 aliante intre mafii, acestea fiind rivale
- Poti detine 2 masini personale + 1 de la casa iar cu V.I.P poti detine 4 masini personale + 1 de la casa.
- Sistem anti-cheat si anti-flood performant.
- Sistem performant de Login&Register
- Multe masini pentru civili
- Staff prietenos si nerabdator sa te ajute! /report sau /needhelp

Restul va las sa descoperiti singuri! Serverul e super tare facandu-se update-uri in fiecare zii!
Id serverului este: rpg_romania

| MGBogdan a răspuns:

Server NoLimit Gaming RPG--->93.119.30.152:7777--->e un server foarte frumos, doar incearca

| dizzoauurus a răspuns:

Nume Server: Gta.HostPixel.Ro
Adreesa: Gta.Hostpixel.Ro:7777
Forum: www.hostpixel.ro
Ownerii: Myhay
GameMode: GodFather
Maxim Playeri: 50

Te astept!

| LucaMatei a răspuns:

195.225.59.24:7777 ->incercatil nu veti regreta e la inceput se cauta Admini Vip e super!

| Atat_Florynel_Sh_1996 a răspuns:

HostName: Lunetistii: Azi ora 20:30 LVL UP + Salarii + 300k
Address: 188.241.14.98:7777
Players: 13 / 50
Ping: 22
Mode: Lunetistii GF v3.1
Map: San Andreas cel mai frumos si respectuos STAFF din cele vazute.VA ASTEPTAMMMMMM.dam LIDER si HELPER pe playerii.codul [12345] il veti spune lui NEPHX hai la un samp de calitate

| Roland_Roli_1997 a răspuns:

Just2Play Comunity!

HostName: JusT2Play.Ro: Sarbatori Fericite! - Buycar Open.
Address: rpg.just2play.ro:7777
Players: 96 / 150
Ping: 22
Mode: J2P:RP v6.12 - RPG
Map:  LS and LV

Acest Server este RPG(RP), mai jos va voi prezenta pe scurt serverul:

Factiuni:

1. Police Departament.
2.FBI.
3.Jail Guard.
4.Los Santos Medic Departament (LSMD).
5.Russian Bratva (Mafie Rusa, in mare razboi cu Yakuza).
6.Tow Car Company (Companie de tractat masini).
7.Guvern (Primaria).
8.Hitman Agency (Agentie de assassini).
9.News Reporter.
10. Taxi Cab Company.
11.Security Guard (Un fel de BGS, dar nu este in folosinta inca).
12.Cobras M&G (O mafie terorista de motociclisti care se ocupa cu jafuri, asedii si tot felul.).
13.The Yakuza (Mafie Japoneza, In mare razboi cu Russian Bratva).
14.Hooligans (Gang de negri, gen Ballas, in mare razboi cu Grove Street, ei se bat cu arme albe si se ocupa cu traficul de droguri, arme.).
15.Grove Street (Bine cunoscutul gang Grove este in mare razboi cu Hooligans se bat cu arme albe si se ocupa cu recoltarea si vinderea de marijuana).

Joburi Legale:

-Detective (Detectiv)
-Lawyer (Avocat) $
-Car Mechanic (Mecanic de masini)
-Bodyguard (Garda de corp)
-Car Dealer (Vanzator de masini) $
-Boxer
-Bus Driver (Conducator de autobuz)
-Trucker (Camionagiu)
-Garbeage Collector (Gunoier) $
-Pizza Boy (Pizzer)
-Farmer (Fermier) $
-Paper Boy (Ziarist)

Joburi Ilegale
:
-Arms Dealer (Traficant de arme) $
-Smuggler Mats (Producator de materiale pentru arme) $
-Drug Dealer (Traficant de droguri) $
-Drugs Smuggler (Produci Droguri, doar Grove & Hooligans poate lua acest job).
-Whore
-Car Jacker (Spargator de masini) $

Evenimente:

Eventurile se fac de catre admini serverului.
Se fac cateva eventuri pe zi, ele find urmatoarele: Event Deagle, m4... orice arma, Event Race(1 vs. 1),Event LCS(Cu busituri),Event LMS(se poate face LMS si cu arme,adica toti se omoara la gramada pana ramane ultimu om), Eneturi CT vs. Tero, Event Sniper pe echipe(o echipa pe o cladire si o echipa pe cealalta).

Masini Personale:

Masinile personale se gasesc la Buycar-ul(Dealer Ship) din San Fierro, prin putina munca va veti putea achizitiona o masina in destul de scurt timp, si cu ea puteti incepe afaceri si sa va ridicati tot mai sus. Odata la 2 Saptamani se liciteaza pe forum masini unice(masini care nu sunt la buycar).

-Preturi BuyCar:

Landstal ($725000)
Bravura ($195000)
Buffalo ($1720000)
Peren ($298000)
Sentinel ($317000)
stretch ($5550000)
Manana ($177000)
Infernus ($15000000)
Faggio ($39500)
Cheetah ($14000000)
Esperant ($712000)
Bfinject ($905000)
Banshee ($15000000)
Stallion ($925000)
Bullet ($17000000)
Admiral ($950000)
Turismo ($17500000)
NRG-500 ($15800000)
Comet ($850000)
Burrito ($107000)
Sandking ($730000)
Blistac ($526000)
Supergt ($10000000)
Sabre ($925000)

Asta e o mica prezentare a serverului minunat RPG.JUST2PLAY.RO,o sa va pun mai jos niste filmulete, trailere a unor factiuni sa vedeti cum sta treaba la noi.

Vizionati filmuletele, si intrati pe server, MAXIMA DISTRACTIE!

Trailer Just2Play:

http://www.youtube.com/watch?v=QzLsaSIbMU8

Trailer Hitman Agency!

http://www.youtube.com/watch?v=ufbptvHLWcE

Prezentare The Yakuza:

http://www.youtube.com/watch?v=h8oJfLF8t8g

Gasiti mai multe videouri frumoase pe youtube!

| Roland_Roli_1997 a răspuns:

Vreti un server de SA:MP adevarat si cu playeri?

Incercati RPG.Just2Play.RO

Just2Play Comunity!

HostName: JusT2Play.Ro: Sarbatori Fericite! - Buycar Open.

Address: rpg.just2play.ro:7777

Players: 96 / 150

Ping: 22

Mode: J2P:RP v6.12 - RPG

Map:  LS and LV

Acest Server este RPG(RP), mai jos va voi prezenta pe scurt serverul:

Factiuni:

1. Police Departament.

2.FBI.

3.Jail Guard.

4.Los Santos Medic Departament (LSMD).

5.Russian Bratva (Mafie Rusa, in mare razboi cu Yakuza).

6.Tow Car Company (Companie de tractat masini).

7.Guvern (Primaria).

8.Hitman Agency (Agentie de assassini).

9.News Reporter.

10. Taxi Cab Company.

11.Security Guard (Un fel de BGS, dar nu este in folosinta inca).

12.Cobras M&G (O mafie terorista de motociclisti care se ocupa cu jafuri, asedii si tot felul.).

13.The Yakuza (Mafie Japoneza, In mare razboi cu Russian Bratva).

14.Hooligans (Gang de negri, gen Ballas, in mare razboi cu Grove Street, ei se bat cu arme albe si se ocupa cu traficul de droguri, arme.).

15.Grove Street (Bine cunoscutul gang Grove este in mare razboi cu Hooligans se bat cu arme albe si se ocupa cu recoltarea si vinderea de marijuana).

Joburi Legale:

-Detective (Detectiv)

-Lawyer (Avocat) $

-Car Mechanic (Mecanic de masini)

-Bodyguard (Garda de corp)

-Car Dealer (Vanzator de masini) $

-Boxer

-Bus Driver (Conducator de autobuz)

-Trucker (Camionagiu)

-Garbeage Collector (Gunoier) $

-Pizza Boy (Pizzer)

-Farmer (Fermier) $

-Paper Boy (Ziarist)

Joburi Ilegale

:

-Arms Dealer (Traficant de arme) $

-Smuggler Mats (Producator de materiale pentru arme) $

-Drug Dealer (Traficant de droguri) $

-Drugs Smuggler (Produci Droguri, doar Grove & Hooligans poate lua acest job).

-Whore

-Car Jacker (Spargator de masini) $

Evenimente:

Eventurile se fac de catre admini serverului.

Se fac cateva eventuri pe zi, ele find urmatoarele: Event Deagle, m4... orice arma, Event Race(1 vs. 1),Event LCS(Cu busituri), Event LMS(se poate face LMS si cu arme, adica toti se omoara la gramada pana ramane ultimu om), Eneturi CT vs. Tero, Event Sniper pe echipe(o echipa pe o cladire si o echipa pe cealalta).

Masini Personale:

Masinile personale se gasesc la Buycar-ul(Dealer Ship) din San Fierro, prin putina munca va veti putea achizitiona o masina in destul de scurt timp, si cu ea puteti incepe afaceri si sa va ridicati tot mai sus. Odata la 2 Saptamani se liciteaza pe forum masini unice(masini care nu sunt la buycar).

-Preturi BuyCar:

Landstal ($725000)

Bravura ($195000)

Buffalo ($1720000)

Peren ($298000)

Sentinel ($317000)

stretch ($5550000)

Manana ($177000)

Infernus ($15000000)

Faggio ($39500)

Cheetah ($14000000)

Esperant ($712000)

Bfinject ($905000)

Banshee ($15000000)

Stallion ($925000)

Bullet ($17000000)

Admiral ($950000)

Turismo ($17500000)

NRG-500 ($15800000)

Comet ($850000)

Burrito ($107000)

Sandking ($730000)

Blistac ($526000)

Supergt ($10000000)

Sabre ($925000)

Asta e o mica prezentare a serverului minunat RPG.JUST2PLAY.RO,o sa va pun mai jos niste filmulete, trailere a unor factiuni sa vedeti cum sta treaba la noi.

Vizionati filmuletele, si intrati pe server, MAXIMA DISTRACTIE!

Trailer Just2Play:

http://www.youtube.com/watch?v=QzLsaSIbMU8

Trailer Hitman Agency!

http://www.youtube.com/watch?v=ufbptvHLWcE

Prezentare The Yakuza:

http://www.youtube.com/watch?v=h8oJfLF8t8g

Gasiti mai multe videouri frumoase pe youtube!

| Roland_Roli_1997 a răspuns:

Incercati RPG.Just2Play.RO

Just2Play Comunity!

HostName: JusT2Play.Ro: Sarbatori Fericite! - Buycar Open.
Address: rpg.just2play.ro:7777
Players: 130 / 150
Ping: 22
Mode: J2P:RP v6.12 - RPG
Map:  LS and LV

Acest Server este RPG(RP), mai jos va voi prezenta pe scurt serverul:

Factiuni:

1. Police Departament.
2.FBI.
3.Jail Guard.
4.Los Santos Medic Departament (LSMD).
5.Russian Bratva (Mafie Rusa, in mare razboi cu Yakuza).
6.Tow Car Company (Companie de tractat masini).
7.Guvern (Primaria).
8.Hitman Agency (Agentie de assassini).
9.News Reporter.
10. Taxi Cab Company.
11.Security Guard (Un fel de BGS, dar nu este in folosinta inca).
12.Cobras M&G (O mafie terorista de motociclisti care se ocupa cu jafuri, asedii si tot felul.).
13.The Yakuza (Mafie Japoneza, In mare razboi cu Russian Bratva).
14.Hooligans (Gang de negri, gen Ballas, in mare razboi cu Grove Street, ei se bat cu arme albe si se ocupa cu traficul de droguri, arme.).
15.Grove Street (Bine cunoscutul gang Grove este in mare razboi cu Hooligans se bat cu arme albe si se ocupa cu recoltarea si vinderea de marijuana).

Joburi Legale:

-Detective (Detectiv)
-Lawyer (Avocat) $
-Car Mechanic (Mecanic de masini)
-Bodyguard (Garda de corp)
-Car Dealer (Vanzator de masini) $
-Boxer
-Bus Driver (Conducator de autobuz)
-Trucker (Camionagiu)
-Garbeage Collector (Gunoier) $
-Pizza Boy (Pizzer)
-Farmer (Fermier) $
-Paper Boy (Ziarist)

Joburi Ilegale:

-Arms Dealer (Traficant de arme) $
-Smuggler Mats (Producator de materiale pentru arme) $
-Drug Dealer (Traficant de droguri) $
-Drugs Smuggler (Produci Droguri, doar Grove & Hooligans poate lua acest job).
-Whore
-Car Jacker (Spargator de masini) $

Evenimente:

Eventurile se fac de catre admini serverului.
Se fac cateva eventuri pe zi, ele find urmatoarele: Event Deagle, m4... orice arma, Event Race(1 vs. 1),Event LCS(Cu busituri),Event LMS(se poate face LMS si cu arme,adica toti se omoara la gramada pana ramane ultimu om), Eneturi CT vs. Tero, Event Sniper pe echipe(o echipa pe o cladire si o echipa pe cealalta).

Masini Personale:

Masinile personale se gasesc la Buycar-ul(Dealer Ship) din San Fierro, prin putina munca va veti putea achizitiona o masina in destul de scurt timp, si cu ea puteti incepe afaceri si sa va ridicati tot mai sus. Odata la 2 Saptamani se liciteaza pe forum masini unice(masini care nu sunt la buycar).

-Preturi BuyCar:

Landstal ($725000)
Bravura ($195000)
Buffalo ($1720000)
Peren ($298000)
Sentinel ($317000)
stretch ($5550000)
Manana ($177000)
Infernus ($15000000)
Faggio ($39500)
Cheetah ($14000000)
Esperant ($712000)
Bfinject ($905000)
Banshee ($15000000)
Stallion ($925000)
Bullet ($17000000)
Admiral ($950000)
Turismo ($17500000)
NRG-500 ($15800000)
Comet ($850000)
Burrito ($107000)
Sandking ($730000)
Blistac ($526000)
Supergt ($10000000)
Sabre ($925000)

Asta e o mica prezentare a serverului minunat RPG.JUST2PLAY.RO,o sa va pun mai jos niste filmulete, trailere a unor factiuni sa vedeti cum sta treaba la noi.

Vizionati filmuletele, si intrati pe server, MAXIMA DISTRACTIE!

Trailer Just2Play:

http://www.youtube.com/watch?v=QzLsaSIbMU8

Trailer Hitman Agency!

http://www.youtube.com/watch?v=ufbptvHLWcE

Prezentare The Yakuza:

http://www.youtube.com/watch?v=h8oJfLF8t8g

Gasiti mai multe videouri frumoase pe youtube!