| xAXx a întrebat:

Vreau sa achizitionez un mouse de gaming insa problema este ca nu ma pot decide, Voiam la inceput sa imi cumpar un mouse mad catz rat3, insa datorita latimii m-am razgandit, am mana mica si am incercat sa caut altceva, modelul razer taipan mi-a facut cu ochiul, dar inca ceva mi-a facut cu ochiul, 300lei+mousepad(de care nu as vrea sa renunt, fiindca daca nu iau unul degeaba am mouse)80lei, stiu ca o sa ziceti ca sunt zgarcit si chestii de astea dar nu toti ne permitem sau ne dau parintii bani "de prostioare". Intrebarea mea pentru voi(pentru cunoscatori doar) este ce mouse mi s-ar potrivi pentru o mana relativ mica, si sa fie special pentru cs:go, in alte jocuri nu ma intereseaza cum merge, sa fie pana in 250lei, si sa aiba neaparat 2butoane pe partea laterala.

1 răspuns:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Razer Taipan este considerat printre cele mai bune mouse-uri de gaming poate chiar cel mai bun.Stiu ca pretul este mare dar isi merita banii.