| Blagau_Sebi_2002 a întrebat:

Vreau sa bag un videoclip pe youtube si se miaca cam incet stiti vrun program online ceva sa il fac sa se miate mai repede videoclipul.Eu am descarcat Videopad ..nush daca il pot folosi si pentru asta.Dau funda

1 răspuns:
| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut. Daca ai net slabut normal ca ti se va incarca foarte greu daca ai 10mbs sau folosesti date mobile 3G sau 4G. Iti recomand sa iti iei un net mai bun de la digi sau Vodafone cu net mai rapid 200mbs+ sau 150mbs+ (Normal ca te va costa mai mult) si sa ai pc puternic sa suporte 200mbs