| lucicalucian a întrebat:

Vreau sa creez un joc. Stiu sa creez un joc. Am nevoie de o idee de joc pentru android care sa ajunga virala. Jocuri simple gen: geometry dash, color switch etc.
Idei? Dau funa!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Si daca iti dau idei tu imi dai din ce castigi? sa fim seriosi? da cam greu cu asta vrei un joc simplu? ai jucat pana acum dumb ways to die? poti face la fel dar cu troll sau meme de pe net gen fiecare troll sa aiba un nivel care devine mai greu si mai greu ( pentru ala cu forever alone sa vina lume pe langa el si sa fie obligat sa se fereasca)