| Ganduri123 a întrebat:

Vreau sa fac un semineu, dar nu stiu cum sa fac ca focul sa nu se stinga la minecraft... am incercat sa pun pe langa el lemne, dar degeaba... are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pune sub semineu netherrack (piatra din nether) si da-i foc. focul nu se va mai stinge

4 răspunsuri:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

laughing))) Asta-i la caterinca, sunt sigur.

| Ganduri123 explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

LOLLLL... e vb de minecraft... dar deja stiu..asa ca..tot la caterinca e!

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns (pentru Ganduri123):

Citisem prima data intrebarea, fara specificatia ca e din MC... Era ciudat si amuzant laughing

| Ganduri123 explică:

Am uitat sa precizez ca este din jocul minecraft!