| mirceapeiaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o husa spigen pentru telefon, stie cineva daca pot gasi in Romania sau cam cat costa trasportul de pe amazon.co.uk?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu pot sa vad eu cartul tau. Daca te refereai la mai multe, creste un pic transportul, dar nu dai inca 6 pentru fiecare. Adauga in cos si vezi ce iti afiseaza cind sa faci checkout.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da link de pe amazon si iti zic. Probabil maxim 4-5 lire. Nu te amagi cu teparii de pe okazii...

| KodrutZ a răspuns (pentru mirceapeiaaa):

Items: £16.99
Postage & Packing: £6.61
Total before VAT: £23.60
VAT: £0.00
Order Total: £23.60

| mirceapeiaaa explică (pentru KodrutZ):

Si taxele vamele cat costa?

| KodrutZ a răspuns (pentru mirceapeiaaa):

A iesit cumva Regatul Unit din UE si nu am aflat eu inca?

| mirceapeiaaa explică (pentru KodrutZ):

:) deci atat costa tot si daca comand asa se modifica transportul? http://www.amazon.co.uk/gp/cart/view.html/ref=nav_cart

| KodrutZ a răspuns (pentru mirceapeiaaa):

Nu pot sa vad eu cartul tau. Daca te refereai la mai multe, creste un pic transportul, dar nu dai inca 6 pentru fiecare. Adauga in cos si vezi ce iti afiseaza cind sa faci checkout.

| cornelmircea1980 a răspuns:

Uite aici si ieftine si transport ieftin si posibil si gratuit transportu