| SweetChild1 a întrebat:

Vreau să îmi descarc muzică pe calculator, iar apoi pe telefon. Spuneți-mi un site de unde pot să îmi descarc muzica și spuneți-mi toți pași. Mă refer la cum se descarcă muzică pe calculator, unde dau ca să pot face asta, iar apoi pe telefon.

1 răspuns:
| Roxy_Roxy_1998 a răspuns:

Pai intri pe flvto.com si pui acolo link-ul de la cantec (de pe youtube) apoi dai "download" si o descarci... apoi ca sa ti-o pui pe telefon folosesti cablul de date, adaptorul sau ti le trimiti prin bluetooth happy