| Hanara a întrebat:

Vreau sa imi instalez Windows 7 si de fiecare data cand il instalez imi da restart automat din ora in ora. Eu am placa video integrata si nu prea are suport pentru Vista/7 si m-am gandit ca de aici ar putea fi problema, dar nu vad de ce... Daca imi poate spune cineva care ar fi motivul restart-urilor i-as fi recunoscator si ii dau fundita.

2 răspunsuri:
| No0oName a răspuns:

Si eu am tot win 7 si totul este ok la calculator dar al meu dupa o ora intra in stand by deci cred mi se pare normal pe mine nu ma deranjeaza dar daca ai vreo problema vorbeste cu un specialist it

| Hanara explică:

Pai daca era doar de stand by nu ma deranja, dar imi da restart si daca cumva editez vreo poza, sau scriu vreo ceva in word se pierd tot si nu prea imi place sa fac lucrurile de sute de ori... si eu cred ca este din cauza ca placa video nu are suport dar nu sunt sigur de asta si de aia am intrebat pentru ca poate a mai patit vreo cineva si ma poate ajuta cu rezolvarea sau sa imi zica macar cauza sa stiu