| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa instalez windows7 pe laptop dar cum fac? dupa ce am descarcat windowsul il pun pe un dvd sau trebuie sa il am deja pe dvd? plss un raspuns

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Joe da-mi add la id lionel_messi_yo daca vrei sa te ajuttongue

| chakuza a răspuns:

1.Extract Files
2. Burn Image to DVD
3.Boot from DVD
4.Install to unpartitioned space

1. Skip entering any windows product key when asked during
windows setup and uncheck "Automatically activate Windows
when I'm online".

2. When you've completed your windows installation, go to
SUPPORT\CRACK\WINDOWS LOADER v1.9.5.

3. Run WINDOWS LOADER.EXE and click Install.

Microsoft. Windows.7. Ultimate. with.SP1.x86-CLU165

This is SP1 RTM (build 7601. 17514. 101119-1850)

Check SUPPORT\CRACK\ACTIVATION.TXT for activation infos!

| Benedict_6845 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea ta sincer, incearca sa vorbesti in LIMBA ROMANA. normal ca trebuie sa ai un DVD cu windowsul ca sa il poti instala, tu ce vrei sa instalezi windowsu si dupa sa il downloadezi de pe net? intra pe un tracker, downloadeaza`l, vezsi sa fie o vers care nu expira sau ceva, il pui pe un dvd, il faci bootabil ( in caz de e imagine virtuala cum sunt multe, o deschizi cu daemon tools si continului imaginii virtuale il copiez direct pe dvd ) dupa asta bagi ca un windows normal. pe partitia pe care vrei sa il bagi, de exemplu C:/, vei avea un meniu la formatare, intai stergi partitia C:/ iar in dreptul ei iti va aparea "spatiu nealocat" iar atunci selectezi pe acea partitie sa instaleze. CAND APARE SPATIU NEALOCAT SA NU DAI FORMAT SA O CREEZI SI DUPA SA INSTALEZI CA ITI VA DA EROARE!