| Dobîrceanu_Silviu_1995 a întrebat:

Vreau să joc GTA San Andreas pe un laptop cu windows 8, dar după ce îl instalez (instalez și crack-ul), totul merge bine în afară de mouse. Nu merge mouse-ul în timpul jocului.

Ce pot face pentru a rezolva această problemă?

Răspuns Câştigător
| AlinelAlecu a răspuns:

Si mie imi face asta mereu.Trebuie sa apesi pe esc si cand iti intra in meniu misca mouseul in toate directiile si apoi intri in joc si vezi daca merge. Daca nu merge nu mai stiu nimic.

1 răspuns:
| AleXu224 a răspuns:

Uita-te in setari, poate sensitivitatea e setata la 0 in joc