| Gorgos_Razvan_1992 a întrebat:

Vreau sa joc un servar pe samp numit Romania roleplay dar trebuie sa dau un mic test si am citit regulamentul da tot nu trec testul ma puteti ajuta! plz funda!

Astea sunt intrebarile:

Cum este corect sa ajung mai repede dintr-un loc in celalalt?
Inchiriez o masina sau chem un taxi.
Sar pe space pentru a ajunge mai repede la locul respectiv.
Alerg continuu si sar pe space pentru a ajunge mult mai repede.
Ai voie sa sari pentru a merge mai repede?
Da,cand vreau
Nu, e non-roleplay
Da, daca ma grabesc
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
Un jucator a sunat la politie cum ca ai avea arma asupra ta si esti agresiv. Politia ajunge intr-un numar foarte mare, care este cea mai corecta actiune pe care urmeaza sa o faci?
Dau un bind pentru roleplay, scot arma si incep sa trag in toti politistii deoarece am facut roleplay cand am scos-o
Las arma jos si ma las prins sau incerc sa fug, intr-o maniera roleplay
Fug inainte in zig zag si sar pentru a ma deplasa mai repede, poate scap de politie
Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.
Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)
Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.
Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
Care dintre urmatoarele situatii este realizata incorect.
Sa scoti un Ak-47 din portbagajul masinii si sa-l vinzi
Dupa ce ai fost electrocutat de catre tazer-ul politistilor sa te ridici de la pamant si sa fugi
Sa faci pe cersetorul in fata garii unde este foarte multa lume
Atunci cand vrei sa lovesti pe cineva, care este cea mai roleplay actiune?
/me ridica mana dreapta, strange pumnul, il trage in spate si incearca sa-i aplice o lovitura in fata lui X, asteptand reactia lui.
/me trage mana in spate si-l loveste pe X in fata si-i rupe nasul si maxilarul.
Folosesc comanda /knockout deoarece de asta e aceasta comanda.
Ce este mixing-ul?
Cand esti intrebat pe /r(adio) ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand esti intrebat pe chatul OOC ceva si raspunzi pe chatul IC, sau invers.
Cand spui informatii OOC pe chatul IC.
Daca esti mecanic si cineva te cheama sa ii repari masina, cum procedezi?
Te duci la domnul care te-a sunat, faci roleplayul necesar situatiei si dupa dai comanda (/repair).
Ii dai PM ca o sa il coste 100$, sa nu te duci degeaba.
Te duci si dai direct comanda (/repair) pentru o anumita suma.

1 răspuns:
| Poienariu_Razvan_1997 a răspuns:

Cel mai bine schimba serverul uite unele
Romania Super Stunt
ip: 93.119.26.251:7777

RedzMax RPG
ip:RPG.REDZMAX.COM:7777