| SadBoyForever a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa gasesc toate patch-urile posibile pentru f,i, f, a, 2005, exista un patch anume care ma intereseaza, unul in care pot incepe la "career mode" din start cu o echipa puternica, si pe acesta nu-l gasesc nicaieri. Banuiesc ca stiti ca la cariera incepi mai intai cu o echipa slaba, si nu ma lasa sa aleg echipa din prima liga din anglia, Spania, Italia, franta si Germania, deoarece tarile acestea au multe ligi inferioare si trebuie sa pornesc din liga a 3 a cel putin, nu imi da voie din aceste tari sa pornesc direct cu o echipa din premier league de exemplu, sau din primera division, voi da funda celui mi-l gaseste!

1 răspuns:
| Daniel31 a răspuns:

Aici gasesti majoritatea patch-urilor pentru fifa 2005:
http://www.fifakorea.net/pds/list2.html?lang=en&ca=800000&page=1