| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Vreau sa ma apuc de 4story si as dori niste sfaturibig grin.
1. Ce caracter sa aleg dintre somnambul si magician?
2.Cum se procedeaza cu upgrade`ul itemelor?
3. Ce ar mai trebui sa stiu esential pentru ca sunt o incepatoare?puppy dog eyes

Dau funda!

2 răspunsuri:
| zuzapitika a răspuns:

Pai la 1. daca alegi somnambul sa fie uman sau felina doarece sunt ageri si buni in lupta corp la corp.magul e bine sa-l faci zana deoarece zana are abilitati magice foarte bune este potivit pentru evo mag si preothappy la 2 este simpluhappyitemele pica la sigilii si nu numai cat si in trecuturi dar asta e alta mancare de peste:d se pot + pana la +3 fara riscul de a le pierdehappy de la +3 in sus sunt sanse minime sa reusesti pana la +5 fata tinchitura de supravietuire(pastreaza obiectul in caz de esec) si sclipirea(da sansa dubla de a merge + obiectul) la 3 esentialbig grintrb sa ai grija cu cine te imprietenesti; sa nu-ti dai pass never si sa nu intrebi GM sau SGM daca iti poate da bani sau itemehappy cand iti creezi caracterul e bine sa faci miciunile pas cu pashappyvei primi pe parcursul misiunilor de inceput armura si un sac pentru obiectele ce pica la sigiliihappy daca vrei sa incepi pe derion ma vei gasi acolohappy pe valo in schimb jucatorii sunt cam plini de eihappyin general derionii castiga in luptehappy daca mai ai vreo nelamurire add me: kido_kid69

| GabiStory a răspuns:

Dami id de mess si ti zic tot ce vrei despr joc big grin