| calinx a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un mmorpg si chiar nu pot sa ma hotarasc intre
lord of the rings online
dungeons and dragons online
runes of magic
si allods online
Dupa parerea voastra care este cel mai bun?

1 răspuns:
| Thuglife02 a răspuns:

Eu as alege Lord of The Rings este un joc captivant. NU are 5 resurse ca in alte jocuri are una singura deci nu este asa greu de jucat pentru incepatori.
Dar, Trebuie sa termini campania sa vezi cum este jocul. Daca vrei sa il joci online cu un prieten te sfatuiesc sa mergeti pe combinatia Gondor, Isengard. Merge foarte bine pentru ca Gondor are multi eroi cu pasive si daca mergi odata cu trupele din Isengard poti distruge multe orase. bine inteles daca ai macar lvl 4-5 la trupe