| MrFunky2 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog, dar am pe fata niste vene rosii, sunt si evidente si neevidente.imi e teama sa nu fiu judecat.Sa ma apuc?

4 răspunsuri:
| Julizz a răspuns:

Buna!
Daca ai aceasta teama, poti sa te dai cu un fond de ten sau cu un corector de culoare pentru inceput! Dupa ce te vei simti confortabil cu cei ce te privesc, poti sa le arati complexul tau!

| devBee a răspuns:

Eu as zice sa te apuci, nu conteaza ce zic altii, desi eu nu cred ca o sa fie chiar atat de atenti la fata ta happy.

| Robert_George_2001 a răspuns:

Depinde de tine! Dacă te temi înfruntați frica.Dar dacă nu vrei să ți-o înfrunți și îți e teamă de părerea celorlalți îți recomand să te apuci de Gaming

| Annouka a răspuns:

Buna!
Nu conteaza cum arati pe exterior ci pe interior si nu trebuie sa iti pese de parerile altora pentru ca daca iti pasa de ei te vei schimba si cu totul in ceva rau pentru ca daca ii crezi si chiar te schimbi dupa cum iti zic nu vei mai fi tu! Adica da! Apuca te si fa ceea ce iti place!