| TipicAnonim123 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Sony Xperia m2 si vreau sa stiu daca ell e bun de gaming?, si daca nu are probleme cu audio

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Este un telefon slab-mediu pentru jocurile noi.Ideal ar fi sa iti iei un galaxy s3[este cu 100 de lei mai scump dar merita] fiindca are tot 1gb ram, procesor quad core de 1. 4ghz si cel mai important procesor grafic mali400mp quad core care ruleaza orice joc aparut, xperia m2 are adreno 305 care nu e prea bun pentru jocurile astea noi aparute, dar un galaxy s3 ruleaza jocuri precum san andreas, modern combat 5, nova 3 fara probleme pe setari mari.

| RareşTPUro a răspuns:

Un telefon bun pentru gaming ar fi HTC ONE (m8). Dar si Xperia M2 este bun pentru jocuri care cer cerinte mari.