| AnonimHackd a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum prind unii in nfsw 200 de km/h.Eu am un Lamborghini Miura SV si imi prinde maxim 187 de km/h.A da si ce masina imi recomandati sa prinda viteza mare repede si sa fie cum bani normali adica din joc nu sa bag eu bani in joc.Multumesc dau funda.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai Lamborghini Miura e printre cele mai proaste masini din tot jocul si te mai miri? big grin Incearca Porche sau McLaren sau orice alta masina dar nu din clasele vechi (G) vei prinde si 300 la ora nu numai 200 big grin