| PetrieaAdy a întrebat:

Vreau si eu jocuri gen "Real Life" (Viata reala de zi cu zi)
Si jocuri cu condus de masina ca in viata de zi cu zi

Sper sa intelegeti ce cerinte am si sa ma ajutati

Multumesc anticipat happy

8 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Ma nu stiu, incearca Sims, mi se pare o alegere buna big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Kosmy55 a răspuns:

Sall big grin pentru cpmdus masini incearca need for speed carbon sau need for speed world(online) si metin2 (sunt diferite tipuri sau Dragon fable sau Asura Force. Sper ca te-am putut ajuta funda?

| PetrieaAdy explică (pentru Kosmy55):

Nu e chiar ce cautam eu... dar multumesc de incercare happy

| Kosmy55 a răspuns (pentru PetrieaAdy):

Nu prea cred ca iti va mai raspunde cineva...

| peter98992 a răspuns:

Ti-as sugera Grand Theft Auto (GTA) care iti merge sau The Sims si la asta la fel care iti merge big grin

| fundanya a răspuns:

Am incearca:
sims,lady popular,ourworld, woozworld, second life, virtual life, dayly life da terog imi dai funda ca nu am primit niciodata