| hacker9895 a întrebat:

Vreau si eu niste coduri de bonus farmerama cele mai noi daca se poate vvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaa rrrrrrrrrrooooooooooogggggggggg!

8 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Parcă ţi-am mai zis odată că nu merge. el ti-a aflat-o dacă te-ai logat la el sau altceva... sunt cam multe metode dar nu de ''spargere'' uite de aici www.lord-clan.clanteam.com/download/tastatura.rar, e metoda mea. vede orice parola (de fapt cuvinte) tastate la tastatură. rogi să se logheze la tine pe mess / metin2 sau alt joc... când pleacă dai pe log şi vezi tot ce a tastat :) (e anti ascundere, no virus)

| Alecsyyya a răspuns:

Coduri active:
award
pretzel
goldoxcar

Codul goldoxcar este valabil până în data de 4martie, ora 15:10.

La utilizarea codului award veţi primi:
30 x super-hrană
35 x super-compost
25 x sare
25 x zahăr gelifiant

La utilizarea codului pretzel veti primi:
1 x oiţa "inimioară dulce"

La utilizarea codului goldoxcar veti primi:
250 x gerbere
10 x scenarii

| Eugen070600 a răspuns:

Award=30 super hrana, 35 super compost si ceva sare si zahar gelifiant

| karkalak a răspuns:

Http://farmerama.browsergames.de/......blick.html

Intra aici si le ai pe toate!
Sa nu uiti de fundita!:)

| FuZzy1 a răspuns:

Http://farmeramageek.blogspot.com/p/bonus-codes.html

Plus multe alte chestii interesante pe acolo...

| Andu_Luca_1968 a răspuns:

Cine ma poate ajuta? Cine stie sa-mi zica si mie cum sa bagi coduri promotionale in farmerama?

| Jeny_Lola_1959 a răspuns:

Da