| alexjianu a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri, puneti aici cat mai multe si mai faine de toate genurile. Bagati si cu poveste si online si shotere si de groaza si cu masini.

Am un PC quad core de 3.70 Ghz, 4 GB RAM si o placa video de 2 GB!

Funda + vot care ma ajuta sa scap de plictiseala.

3 răspunsuri:
| KenWooD123 a răspuns:

Cauta pe site-ul http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/pc/filtered,te uiti peste jocuri si apoi verifici daca iti merg jocurile ce iti plac pe site-ul http://www.systemrequirementslab.com/cyri.

Spor!

| Ioan_Ioan_1988_nuaF a răspuns:

Ok iti voi da o lista destul de mica dar cu jocuri tari : Assassin's creed,NFS,CS GO, OVERWATCH. League Of Legends, Dishonored, Skyrim (Jocul are storyline infinit), Fallout 4, orice joc din seria GTA

| Alatreon123 a răspuns:

League of Legends, Dota2, Metin2, Five Nights at Freddy's 1/2/3/4, FNAF World, Dragon Ball Xenoverse, Command and Conquer Generals Shockwave, Depth, Smite, Minecraft, Unturned, CS:GO, CS 1.6, Team Fortress 2, jocuri din seria Monster Hunter, Dragon Quest Heroes, jocuri din seria Assassin's Creed, Prince of Persia, Warcraft III, World of Warcraft, Heroes of the Storm, Starcraft II, Overwatch, ce sa-ti mai dau?