| raduradu2014 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri...Tip: Red Alert 2, Command and Conquer Generals
Dastea de razboi

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca:
Company of heroes
Praetorians
Age of mitologhy
rise of nations
rome total war 2
Stronghold
Si Starcraft, sper sa-ti placa.

| KLiNK a răspuns:

Incearca Company of Heroes 2 si Company of Heroes 3. Poti incerca si Command and Conquer Generals 2 sau Red Alert 3.

| AdreAdre a răspuns:

Warzone 2100, Age of Empires 3.

| HellSoundAlex a răspuns:

Deci fi atent iti voi da un joc, RTS la fel ca RA2, Command&Conquer Tiberium Wars, este vesnica lupta dintre fratia Nod si GDI (Global Defence Initiative) povestea dea-dreptul si captivanta si la fel ca RA2 are expansiunea "Kain's Wrath", daca esti fan C&C trebuie sa-l joci, si acces la toata tehnologia GDI precum Tancurile Mamut, Orca Fighter si mai ales Tunul cu Ioni stationat pe orbita planetei. Sper sa iti placa, succes.