| elenamaria11021 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de mess frumoase. ce idei aveti?

2 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna , iti spun cu mare placere.

[¦]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[¦".

In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti,Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Shi Itzi Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare. !

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•
SuNtH o MikA FiNeTse ,InViDiAtHa dE pReA mUltHe zDrEnTsE

.Bine arat,bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

.Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu
Sper ca iti plac .

| fredi a răspuns:

Am plecat la calculator intru pe messanger mai nou
Ai nevoie de cineva caut-o pe moa
Am plecat la dupamiaza nu ma intorc pana nu gasesc o vaza
Am o ciocolata deas mancao in data n-am cu cine vorbi dar as convorbi
ajung? funda plzzz