| Luca74744 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac server de metin2, ma rog asta stiu.Dar nu stiu cum sa fac site-ul cum sa fac site-ul pentru server de unde sa downloadezi unde sa te inregistrezi etc.
Imi puteti spune si mie va rog un site cum sa fac site pentru server fara hamachi.
Sa nu imi dati cu tutoit ca are virusi

1 răspuns:
| g0d a răspuns:

Deci Daca stii sa faci server Site`ul til fac eubig grinbig grinSunt priceput dar va trebui sa facem si site pentru Register Dami acc la g0d_aval0n site tau va avea download register noutati chat radio etc doar da acc funda?