| Yn_Alex_1989 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu lucruri utile pentru razboinic pe metin2 stell adica ce magii si ce bonusuri sa pun si pietre.

1 răspuns:
| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Pai punete mental bns sa fie pe ele cercei aparare sabie pumnale etc semi-om coif semi-om si rez la magie pantofi aparare sabie evantai pumnale etc si pv pe bratara pv si rez magie si semi-om pe colier pv si aprare sabie pumnale 2 maini etc da sa pice mult la toate ai de lucrat si la sabiee daca esti pe mental ia-ti ucig de orcii negri si ia-ti unu cu pc sau fa-ti din sabia mantiei pui pc sil evoliezi pe armura ia-ti gheata cai buna aparare sabie evantai pumnal 2 maini etc pe scut putere sau ce scrie acolo ori putere ori forta ori STR nu stiu deci putere si semi-om si sansa de a bloca atacul corporal sper ca te-am ajutat funda big grin