| DevilPinkPinkyLight a întrebat:

Vreau si eu un link free sa imi descarc metin2 united pllzz!
Si daca se poate un cont de orice lvl dar am cateva conditii :sa fie samancawinking plzz!
Si daca se poate sa aiba si lvl 40!

Răspuns Câştigător
| αηdяεy a răspuns:

Am avut eu shamanca de lv90 pe NerdMt2 oh go on Pe United nu am jucat...

2 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Nu se poate descarca direct de pe site pentru ca este inchis. Lasa un ym si iti trimit patchul, sau daca nu il uploadez pe un site si trimit linkul? happy
Cu contul nu te pot ajuta

| DevilPinkPinkyLight explică:

Va dau mai multe informatii: sa aiba si armuri si arme si ceva yang si va spun o dorinta de-a mea dar nu e obligatoriu asta as vrea sa aiba si frizura pllzzz!