| POSCHINASEBASTIAN a întrebat:

Vreau si eu un metin pvm cu lv max250 sau 255, sa iti dea magiile P sa iti fie mai usor si sa aiba multe evoluari. MS. :*

Răspuns Câştigător
| Mercan_Silviu_1995 a răspuns:

www.alesi.mt2.ro server de metin pvp/pvm se dau iteme site pentru playeri adusi;) multe eventuri si multe cadouri;)

2 răspunsuri:
| stefano200 a răspuns:

Un metin fain e metin2 steel.Lvl maxim 250 evoluari, te duci si-ti faci magii P, bani repede! Funda?
pls

| VisCoL a răspuns:

Hammer..ai level 254 si faci 255 la judy.ai toate armele posibile toate itmele existente pe metin (doar accesorii ai 7 pagini) magiile p direct