| madalino14 a întrebat:

Vreau si eu un metin2 pvp clasic unde sa iau lvl+bani de la npc si itemele sa fie facute usor. PS:fara 6/7 ca ma enerveaza sa dau la ele Fundaa

1 răspuns:
| ByGirl a răspuns:

Uite aikia un sv de metin da sa stii ca nu iti da lv de la npc.
da faci repede lv eu intro 1ora am facut 170 si bani foarte multi.
Ytm le faci repede intra bonusrile repede.
Dar are 6 7 da nu intra impotriva razonikilor etc intra animala orci diavol.dar eu tia recomanda pv si monsti 6 7 pv intra 1k si mostri 15
Stausrile sunt urmatoarele 18 sabie, 2maini,sageti, pumnal, clopot, evatai
Rezistenta magie 18 semiom 15 foc 18 patrundere 15 etc daca vrei mai multe detalii ma gasety pe sv http://www.metin3d.ro/index.php?s=home ma cheama "FetitzaTha"