| xBlueLiGhTx a întrebat:

Vreau si eu un server de metin pvp in care nu trebuie sa donezi sa ai cea mai buna arma sau armura.Sa le poti procura tu.Vreau sa se gaseasca majoritatea itemelor la negustorul de armuri, arme si general. FUNDA!

2 răspunsuri:
| ionutalex15 a răspuns:

Xpubmt2
hammer mt2
dar ce-l mai tare server pvm e metin2bz.ro posedata si otravita si astea...6/7 se iau de pe net dar daca muncesti le poti avea pe toate. Am jucat eu si am cont de 92 DuHuLeTZzu nu am donat niciun leu dar sunt printre cei mai buni si sunt aproape full 6/7.

| ChopilNeBun a răspuns:

Metin2 calipso ..are o singura donatie pentru armura de 93 si celelalte [ bratari coliere] le gasesti +0 ce`i drept la negustori...