| YoMsG a întrebat:

Vreau si eu un server de metin2 PVP, sa te dea level maxim sa aiba itemele in shop sa fie 24/24 si bonusurile sa intri maxim adica daca rezistenta la magie este maxim 15, 15 sa pice mereu sa nu pice 10, 8.Cu exceptia la HammerMT2 si TGAMT2.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Helper01 a răspuns:

Iti zic eu unul foarte tare:METIN2GMMODE:
http://www.pvp-metin2.ro/

| YoMsG explică (pentru Helper01):

Da m-as juca pe el da eu vreau sa mearga si switch botu ca pe ala nu merge.

| EDuTzZ a răspuns:

Space mt2 lv iei de la npc, skill P e classic +misiuni biolog

| YoMsG explică (pentru EDuTzZ):

Un site?

| YoMsG explică (pentru EDuTzZ):

De ce nu merge?

| EDuTzZ a răspuns (pentru YoMsG):

Merge

| YoMsG explică (pentru EDuTzZ):

Ba nu cand intru in el la ch scrie cu... si da eroare la connectare