| hardybyt a întrebat:

Vreau si eu un server privat de Metin2, care sa aiba bonusurile pachete de cate 200. Va rog verificati inainte sa mearga serverul si sa aiba bonusurile, nu postati de dragul de a posta ca nu va dau asa vanata funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

Metin2 Mania incearca-l!

| hardybyt explică (pentru GodLight):

Am zis sa fie cu 200 de bonsuri, nu stiu de ce raspunzi daca nici nu mi-ai citit intrebarea, esti disperat dupa funde?

| GodLight a răspuns (pentru hardybyt):

Ok greseala mea am jucat metin2 mania acum cateva luni si erau bonusuri....totusi incearca metin2 dinamik sigur avea bonusuri dar nu stiu daca mai merge.

| hardybyt explică (pentru GodLight):

Nu merge serverul. Am scris pe youtube si de acolo am gasit un link spre eurpoean MT2, care merge ff bune si are si 200 bns. Din momoent ce de la tine am ajuns aici, iti dau o funda.happy