| p0ke a întrebat:

Vreau si eu un sv de metin care sa-mi place.Sa aiba la negustori otele, arme de 65, sa aiba rate bune si daca este posibil sa fie roman big grin

Ajutati-ma TPU va rog big grin

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Www.emetin2.com. forumul este ON, server este inca in constructie. asteptam ca saptamana viitoare sa fie online. eMetin2 a fost online si inainte, daca te uiti pe forum poti vedea tot felul de discutii =). l'au oprit in urma cu o saptamana pentru a modifica diferite lucruri, vor baga arme noi, map noi, si alte iteme si extra lvl. serverul este romanesc dar are si un forum international pentru englezi...

3 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Pai Mondial mt2 nu este roman dar este super tare jocul...METIN2 Hammer...happy

| ihavenoidealel a răspuns:

Sau daca vrei roman este Metin2 GX ca s-a deschishappy...dar eu iti recomand Mondial Hammer si cu Unitedbig grin

| gabyredhot2014 a răspuns:

Metin2funro