| DarkBoy98 a întrebat:

Vreau si eu un sv de metin2 dar cu rate 1000 daca se poate si romanesc sau NPC de facut G si P apropo vreau sa dati si link.

Răspuns Câştigător
| 4xFlash a răspuns:

Hammer mt2 servar PVP iti da lvl 98 este shop care te face lvl 120 iteme modate in shop grad cavaleresc tot de acolo de unde iei lvl 120 (la tiffiny) skilluri P tot de acolo... E cel mai tare servar din metin2 dar e mai mult timp pe reboot dar servarul este 24/24 Link : http://hm2.zapto.org/ -NON HAMACHI
Funda?